+421 918 669 946 fastbikes@fastbikes.sk
Vyberte stranu

Tuning

meranie výkonu   meranie krútiaceho momentu na moto brzde   meranie priebehu bohatosti zmesi   ladenie motocyklových motorov   programovanie sériových jednotiek

  • meranie výkonu
  • meranie krútiaceho momentu na moto brzde
  • meranie priebehu bohatosti zmesi
  • ladenie motocyklových motorov
  • programovanie sériových jednotiek

Prečo je po každom zásahu do motocykla urobiť meranie na moto brzde

Pri každej zmene ako napríklad výmene výfuku, vzduchového filtra, riadiacej jednotky atď. nastanú určité zmeny v priebehu spaľovania. Tieto zmeny môžu viesť k zvýšeniu alebo k zníženiu výkonu motora a taktiež môžu znížiť jeho životnosť.

Preto je dôležité vykonať po každom zásahu skúšku na moto brzde. Pri každom meraní sa zaznamenáva veľa veličín, ktoré nám pomôžu správne nastaviť Váš motocykel. Merania sa vykonávajú na moto brzde s veľkou presnosťou (max. nepresnosť 3% ), výkonové straty nezadávame podľa typu motocykla, ale sa presne merajú tzv. dobehovou skúškou. To znamená že presnosť merania neovplyvňuje tlak v pneumatikách, kvalita reťazového kitu a podobne.

Pri každom meraní sa dozviete skutočný výkon, krútiaci moment na motore a kolese, priebeh bohatosti zmesi, maximálnu rýchlosť, straty od motora až po koleso,… Všetky tieto krivky môžeme porovnávať medzi sebou a Vy budete vidieť každú zmenu, spôsobenú výmenou alebo úpravou niektorej časti motocykla.

Moto brzda sa používa hlavne na doladenie správneho priebehu bohatosti zmesi. Vieme Vám upraviť zmes pomocou prídavných jednotiek, alebo priamo originálnu jednotku, tam nie je potrebná žiadna prídavná jednotka ako Powercommander, Bazzaz, Rapidbike a podobne. V prípade motocyklov s karburátorom, Vám vieme motor kompletne nastaviť aby bol jeho chod správny.

V našom obchode

nájdete produkty svetoznámych značiek olejov, filtrov, doplnkov a veľa iného pre šport, enduro, cross motocykle, quad a scooter.

Určite si vyberiete z viac z viac ako 65 000 položiek.

Naše produkty

Vždy Vám veľmi radi pomôžeme pri riešení problému s Vašou motorkou a poradíme pri výbere správneho produktu pre Váš motocykel.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.